JEUGDTORNOOI

zaterdag

basics B - Guco Lier  coach Tristan 42 foto's

Basics B Gent oost 09.00 uur Coach Tim 69 foto's

troosting 7+8 17.00 uur Coach Tristan Terrein 3 47 foto's

Parketzaal  1e - 2e plaats  41 foto's

Basics A - Kangoeroes

basics A - Asse Ternat  34 foto's

Finale Guco Lier - Kortrijk parketzaal 31 foto's

Microben Basics B - Geranimo Bornem terrein 3  27 foto's

Basics B - Gentson Terrein 3  5e 6e plaats   33 foto's

Veteranen
 

ZONDAG


Basics A - Ekeren  parketzaal      33 foto's

Cobras - Basics B  terrein 3  36 foto's

Basics B - Cobras   terrein 3   32 foto's

Bazel B  -  Basics B   terrein 3   32 foto's

Finale met Pitzemburg 14.30   Coach Jan 27 foto's

Basics - Pitzemburg parketzaal  zondag 13.30 uur

Fellows Ekeren - Willibies 12.30 21 foto's

Ekeren - Bazel B parketzaal   11.30  31 foto's

Basics b - Bazel B 13.30 terrein 3

10.30 Basics A - Bazel parketzaal

Basics B - Eksaarde coach Glenn 23 foto's

Basics B - Aartselaar terrein 3

Finale Willibies - Cobras terrein 3

Foto's van Sabine

(wedstrijd en sfeerfoto's)

zaterdag voormiddag


zaterdagnamiddag 11 mei 2019 - 132 foto's


247 sfeerfoto's tornooi zondag
 

 

                    1/2.Finale                     .       Play-Offs

Oxaco - Basics

Basics - Oxaco 27 april

Basics - Oxaco foto's van Oxaco fotograaf:

Oxaco - Basics (Belle)

Oxaco - Basics foto's van Oxaco fotograaf:
 
  28-04-19

   Reg Benjamins - Lede


   Land Min - Bavi
 

  30-03-19

Miniemen Meisjes - Kangoeroes Pitzemburg Mechelen
Regionale Benjamins - BJM-Gembas Knesselare
Heren A - Antwerp Giants
Heren B - Silaba Zelzate HSE A

  23-24 feb 2019

   A ploeg - Oxaco

B ploeg - Olympia Denderleeuw

Benjamins G12B - Condors

B.V.V. Vlaanderen Benjamins 1/2 finale
 

  01/11/2018

   J21a - Boom

   J18a - Kontich

   24/10/2018    Beker van BelgiŽ  Basics  -  Okapi Aallstar
   20/10/2018

   A ploeg - Hubo Limburg

   B ploeg - Black Boys

   G12B - Gent oost Eagles

   13/10/2018

   M16A  -  Molenbeek

   Land Kadetten - Willebroek

   Land Junioren - Panters Baasrode

   Land Miniemen - Bavi Vilvoorde

  04/08/2018

 Facebook :

     Foto's Basics - Turnhout Beker van BelgiŽ

     Video van de bekermatch

Op Website :

     Foto's Basics - Turnhout Beker van BelgiŽ

     Video van de bekermatch  (enkel zichtbaar in Internet             Explorer)

  14/04/2018

    Foto's op Facebook :

  Pupillen M - Campinia Dessel

  Cadetten L - Deinze

  Pupillen P - Falco Gent

  Pupillen L - Latem De Pinte

  Benjamins G  -  Zele BBC    

Foto's op website

  Pupillen M - Campinia Dessel

  Cadetten L - Deinze

  Pupillen P - Falco Gent

  Pupillen L - Latem De Pinte

  Benjamins G  -  Zele BBC

 

 07/04/2018

   A Ploeg  -  Soba

   B Ploeg  -  Deinze

 18/03/2018    Foto's op Facebook :

Pupillen - Eksaarde

Miniemen P - Gentson

   Foto's op website

Pupillen - Eksaarde

Miniemen P  -  Gentson

 

  10/03/2018    Foto's op Facebook :

A Ploeg  -  Gent Hawks

B Ploeg  - Sgolba Aalter

   Foto's op website

A Ploeg  -  Gent Hawks

B- Ploeg  - Sgolba Aalter

 27 - 01 -2018    Foto's op Facebook :

D Ploeg  -  Grembergen B

C Ploeg  - Grembergen A

   Foto's op website

D Ploeg - Grembergen B

C Ploeg - Grembergen A

 

  13 -01 -2018

Foto's op Facebook :

 Pupillen P Silaba Zelzate

Pupillen L - Gembo

Ben P - Bavi Gent

Ben G  -  Falco Gent

PreMicroben  2 Tigers rechtse terrein

PreMicroben - Tigers Evergem links terrein


Foto's op Website :

Pupillen P - Silaba Zelzate

Pupillen L - Gembo

Ben P - Bavi Gent

Ben G - Falco Gent

PreMicroben 2 Tigers rechtse terrein

PreMicroben - Tigers Evergem links terrein

   25 - 11 - 17

  Cadetten Landelijk  -  Gent Oost Eagles

                       Facebook

                       Non - Facebook

   Pupillen Landelijk - Sparta Laarne

                        Facebook

                        Non - Facebook               

   11 -  11 - 17

   Dames - Oudenaarde

                        Facebook  :

                        Non - Facebook

   21 - 10 - 17

OP FACEBOOK :

   A Ploeg - Royal 4 Brussel

   B ploeg - Houtem A

   Miniemen Landelijk

   Miniemen Provinciaal

NON FACEBOOK :

   A Ploeg - Royal 4 Brussel

   B ploeg - Houtem A

   Miniemen Landelijk

   Miniemen Provinciaal

    09 - 09 - 17

OP FACEBOOK :

   A Ploeg - Houthalen 

   B ploeg  -  Scheldejeugd Temse

   Benjamins G  -  Scheldejeugd Temse

NON facebook :

   A Ploeg  -  Cuva Houthalen

   B Ploeg  - Scheldejeugd Temse

   Benjamins G - Scheldejeugd - Temse

 

    08 - 01 - 17

   A- ploeg  -  Bent Waregem

   Dames  -  BBC White Star

   
   03 - 12 - 16    B-ploeg  -  BBC Erembodegem
   27-11-16    Bekerwedstrijd  -  Antwerp Giants   (non-Facebook)

   Bekerwedstrijd  -  Antwerp Giants  op Facebook

   20  - 11 - 16

   Pupillen G  -  Sparta Laarne

   Benjamins P  -  Meetjesland

   Benjamins G  -  Oefenwedstrijd

   06 - 11 - 16    A Ploeg  -  Cuva Houthalen
  08 - 10 - 16

  A ploeg - RPC Anderlecht

   B ploeg - Latem De Pinte

      Bekerwedstrijd Aalst Aalstar
      Landelijke Kadetten  -  Gistel
      Bekerwedstrijden tegen Soba
    Jeugdtornooi  14 - 15.05

Magic Vets

Basketschool

Benjamins G

Benjamins P

Vrijwilligers

   06 - 02 - 16    St Niklase Condors  -  Basics B

   St Niklase Condors  -  Basics A

   30 - 01 - 16    Benj G  -  Generali Okapi Aalstar
   23 - 01 - 16

   A Ploeg  -  Antwerp Giants

   B ploeg  -  Scheldejeugd Temse

   Pre-Microben A  -  Tigers Evergem

   Pre-Microben B   -  BBC Bazel

   Vrijwilligers

   09 - 01 - 16    Pupillen G  -  Black Boys

   Benjamins P  -  Olicsa

   03 - 01 - 16    A ploeg  -  Melco Ieper     Bekermatch

   Pupillen P -  Latem De Pinte 

  12 - 12 - 15    A ploeg - Condors

   B ploeg - Condors

   28 - 11 - 15    Pupillen Gewestelijk   -   BBC Sparta Laarne

             Facebook       -       non Facebook

   21 - 11 - 15

   Basics A  -  Gent Hawks

   Basics B  -  Bavi Gent

   11 - 11 - 15    Beker Kad meisjes  -  Gembas Knesselare
   11 - 11 - 15    Beker Benjamins - Denderleeuw op Facebook

   Beker Benjamins - Denderleeuw op website

   07 -  11 - 15    Basics A  -  Bent Schoenen Waregem
   24 - 10 - 15    Landelijke Miniemen  -  Gembo Borgerhout BBC
    21 - 10 - 15    Basketschool
     23 - 09 -15

   Basketschool Individuele foto's

   Basketschool Training

     10 - 08 -15    A-Ploeg  -  U.S. Selection
     16 - 17  05    J E U G D T O R N O O I
     09.05.2015     F I N A L E    Beker van O.Vl.    Benjamins B  -  Okapi Aalst
     22.04.2015     Play-Off's   Gembo  -  Basics A
     19.04.2015     Play-off's  Basics A  -  Gembo
  10 & 11 april   

  A Ploeg  -  Cuva Houthalen

 28.03.2015 A Ploeg  -  Melco Ieper

B Ploeg  -  Basket Meetjesland

   14.03.2015     B.V.V.
   28.02.2015      Basics A  -  Gembo Borgerhout

     Basics B  -  BBC Zele

   31.01.2015      Pupillen  -  BBC Sparta Laarne
 25.01.2015      Basics A  -  Oxaco BBC
18.01.2015      Aalter  -  B-ploeg
10.01.2015      A Ploeg  -  Antwerp Giants

     Miniemen P  -  MAC - D'bergen - G'brugge

    Jeugd in de kijker

30.11.2014

A Ploeg  -  Soba Antwerpen

B Ploeg  -  Ronse Kluisbergen

Junioren P  -  Fireballs Oudenaarde

08.11.2014     Junioren Landelijk  -  Leuven Bears

            Facebook'ers     -     Non Facebook'ers

    Benjamins Provinciaal  -  Helios Zottegem

              Facebook'ers     -     Non Facebook'ers

    Vriendjesdag  19.10.2014

Basket  &  Pannekoeken

 

      Facebook'ers       ----      Non-Facebook'ers

11.10.2014

   Miniemen Provinciaal  -  BBC Houtem

           Facebook'ers        -----        Non Facebook'ers

   Miniemen Gewestelijk  -  BBC Eksaarde

            Facebook'ers        -----        Non Facebook'ers

30.09.2014    Basics A  -  Oostende
20.09.2014

    Basics A  -  Condors

    Junioren P  -  jeugd Gentson

    Pupillen  P  -  Panters Baasrode

                Facebook'ers        -----        Non Facebook'ers

12.09.2014     Antwerp Giants  -  Basics A
31.08.2014

   Basics A  -  K. Kortrijk Sport  Beker van Belgie

   Basics B  -  Schelle

  24.08.2014    Jaarmarkt Beveren  -  Basketinitiatie
     B-Ploeg  -  Amerikaanse selectie  10.08.2014
     Jeugdtornooi 2014
     Beker van Vlaanderen

08.03

    A - Ploeg  -  Essor Charleroi

    B - Ploeg   -   Tigers Evergem

15.02

    A- ploeg  -  Fleurus

    B-ploeg  -  Houtem

    Miniemen P  -  Lede

13.02

   Bekerwedstrijd  A Ploeg  -  Gembo

01.02

   A Ploeg  -  Condors

25.01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  A-Ploeg  -  St Jan

   Kadetten Meisjes  -                      Melle

18.01

   A Ploeg  -  Turuka Willebroek

   C Ploeg  -  Expo Denderleeuw

   Pupillen B  -  MAC - Dbergen

   Nieuwjaarsreceptie

 09.01    Bekerwedstrijd tegen Oxaco

28- 12

   Pupillen A  -  Bazel BBC

   Pupillen B  -  Oefenwedstrijd

07-12

   A Ploeg  -  Waregem

   B Ploeg  -  Bavi Gent

   Junioren P  -  Grembergen

 23-11     A Ploeg  -  Gent Hawks

    B Ploeg  -  Scheldejeugd Temse

    Bezoek Sint

09-11

    Pupillen A  -  Falco Gent

    Kadetten  Prov  -  Bazel

    Junioren Prov  -  Okapi 

03-11     A-ploeg - Sint Jan

    B-ploeg Jeugd Gentson

  A-Ploeg - Holstra Wevelgem

  B-Ploeg - Gloryboys Temse

  Kadetten Provinciaal  -  Evergem

  Microben  -  Baasrode

B-Ploeg - Latem-De Pinte  10.10.2013

1/8e Finale Beker van BelgiŽ  01.10.2013

Landelijke Junioren  -  Soba  29 - 09 - 2013

Provinciale Miniemen  -  Evergem   14.09.2013

SOBA  -  BASICS   08.09.2013

Oefenwedstrijd  -  Condors   27.08.2013

Bekerwedstrijd - Lambusart  08.08.2013

Fotoshoots 2012-13

Wens je een foto('s) aanvragen,   zend me mailtje  raoul11@live.be met de naam van de slideshow en de nrs van de foto's.

Main website